Page 20 of 20

Šta Slušamo?

Posted: Sun Nov 06, 2022 10:40 pm
by Dybuk

Šta Slušamo?

Posted: Wed Nov 09, 2022 1:12 am
by Dybuk

Šta Slušamo?

Posted: Sun Nov 20, 2022 4:01 pm
by Torrente

Šta Slušamo?

Posted: Sat Dec 31, 2022 3:05 pm
by Dybuk
Jedina dobra stvar u filmu

https://youtu.be/JG17jiPdbb0

Šta Slušamo?

Posted: Sat Jan 07, 2023 7:54 pm
by Truman
https://www.youtube.com/watch?v=mwn7ChFTf7c

Ovih dana sam se bacio na soul, na red je dosao Stivi Vonder.

Šta Slušamo?

Posted: Sun Feb 12, 2023 12:53 pm
by Dybuk

Šta Slušamo?

Posted: Mon Feb 20, 2023 1:18 pm
by Dybuk
Na današnji dan je rođen Kobejn, pa slušam samo grandž

https://www.youtube.com/watch?v=ZV_uebnh7UQ

Re: Šta Slušamo?

Posted: Mon Feb 20, 2023 4:35 pm
by Peca
Lajk.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk


Šta Slušamo?

Posted: Mon Feb 20, 2023 8:50 pm
by Dybuk
Koliko su dobri bili, a on je po meni završio najtužnije. Mislim na AiC.

Šta Slušamo?

Posted: Tue Mar 28, 2023 6:31 pm
by Retrokid

Šta Slušamo?

Posted: Sat Apr 01, 2023 10:09 am
by Peca

Šta Slušamo?

Posted: Thu Apr 27, 2023 6:45 am
by Truman
https://www.youtube.com/watch?v=Zh1ow6z ... =emb_title

Pokojni Harry Belafonte ima dosta dobrih stvari, ovo je jedna.

Šta Slušamo?

Posted: Wed May 24, 2023 1:43 pm
by Truman

Šta Slušamo?

Posted: Tue Jun 06, 2023 8:46 pm
by Truman
Lena Horne, kakav briljantni klupski jazz glas:
https://www.youtube.com/watch?v=Hi1zpN3InVo
Ovako zamišljam pevačicu 40-ih.

Šta Slušamo?

Posted: Mon Oct 09, 2023 9:28 pm
by Dybuk