Šta Slušamo?

Moderator: Dybuk

Truman
Posts: 3566
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:35 am
Location: матрикс

Šta Slušamo?

Post by Truman » Tue Mar 08, 2022 5:49 pm

https://www.youtube.com/watch?v=wLAYRJv ... F1MHAoSJ70

Nakon dužeg vremena da mi se svidi neki naš predstavnik za Eurosong.
Zabran nekom da a nekom uzme.

There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

User avatar
Borat Odorović
Posts: 347
Joined: Tue Apr 20, 2021 3:00 pm

Šta Slušamo?

Post by Borat Odorović » Sun Mar 13, 2022 12:55 pm

Kad god sam mogao da sedim, nisam stajao!

User avatar
Dybuk
Posts: 10539
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Šta Slušamo?

Post by Dybuk » Sun Mar 13, 2022 6:17 pm

I live in the weak and the wounded, Doc

User avatar
Dybuk
Posts: 10539
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Šta Slušamo?

Post by Dybuk » Sun Mar 13, 2022 9:14 pm

I live in the weak and the wounded, Doc

User avatar
Borat Odorović
Posts: 347
Joined: Tue Apr 20, 2021 3:00 pm

Šta Slušamo?

Post by Borat Odorović » Fri Mar 18, 2022 12:29 pm

Kad god sam mogao da sedim, nisam stajao!

User avatar
Borat Odorović
Posts: 347
Joined: Tue Apr 20, 2021 3:00 pm

Šta Slušamo?

Post by Borat Odorović » Fri Mar 25, 2022 8:49 am

Kad god sam mogao da sedim, nisam stajao!

User avatar
Borat Odorović
Posts: 347
Joined: Tue Apr 20, 2021 3:00 pm

Šta Slušamo?

Post by Borat Odorović » Sun Mar 27, 2022 11:13 am

Kad god sam mogao da sedim, nisam stajao!

User avatar
Borat Odorović
Posts: 347
Joined: Tue Apr 20, 2021 3:00 pm

Šta Slušamo?

Post by Borat Odorović » Mon Mar 28, 2022 11:20 am

Kad god sam mogao da sedim, nisam stajao!

User avatar
Borat Odorović
Posts: 347
Joined: Tue Apr 20, 2021 3:00 pm

Šta Slušamo?

Post by Borat Odorović » Sat Apr 02, 2022 4:57 pm

Izborna je tišina i zato danas mogu samo one politički podobne pesme.
https://www.youtube.com/watch?v=scJ0kIJggw0
Kad god sam mogao da sedim, nisam stajao!

User avatar
Borat Odorović
Posts: 347
Joined: Tue Apr 20, 2021 3:00 pm

Šta Slušamo?

Post by Borat Odorović » Wed Apr 06, 2022 9:39 am

Kad god sam mogao da sedim, nisam stajao!

User avatar
Borat Odorović
Posts: 347
Joined: Tue Apr 20, 2021 3:00 pm

Šta Slušamo?

Post by Borat Odorović » Fri Apr 08, 2022 8:20 pm

Kad god sam mogao da sedim, nisam stajao!

User avatar
Dybuk
Posts: 10539
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Šta Slušamo?

Post by Dybuk » Sat Apr 09, 2022 9:49 pm

I live in the weak and the wounded, Doc

User avatar
Borat Odorović
Posts: 347
Joined: Tue Apr 20, 2021 3:00 pm

Šta Slušamo?

Post by Borat Odorović » Sun Apr 10, 2022 1:20 pm

Dobro me podseti :obscene-drinkingcheers: Godinama mi nisu pali na pamet, a vidim da još imaju šta da kažu.
https://www.youtube.com/watch?v=r1LxE4r34lE
Kad god sam mogao da sedim, nisam stajao!

User avatar
Dybuk
Posts: 10539
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Šta Slušamo?

Post by Dybuk » Sun Apr 17, 2022 10:10 pm

I live in the weak and the wounded, Doc

User avatar
Borat Odorović
Posts: 347
Joined: Tue Apr 20, 2021 3:00 pm

Šta Slušamo?

Post by Borat Odorović » Fri Apr 22, 2022 1:10 pm

Kad god sam mogao da sedim, nisam stajao!

User avatar
Dybuk
Posts: 10539
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Šta Slušamo?

Post by Dybuk » Sun Apr 24, 2022 9:23 pm

I live in the weak and the wounded, Doc

User avatar
Borat Odorović
Posts: 347
Joined: Tue Apr 20, 2021 3:00 pm

Šta Slušamo?

Post by Borat Odorović » Tue May 17, 2022 12:43 pm

Kad god sam mogao da sedim, nisam stajao!

User avatar
Borat Odorović
Posts: 347
Joined: Tue Apr 20, 2021 3:00 pm

Šta Slušamo?

Post by Borat Odorović » Wed May 18, 2022 2:35 pm

Kad god sam mogao da sedim, nisam stajao!

User avatar
Dybuk
Posts: 10539
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Šta Slušamo?

Post by Dybuk » Thu Jun 09, 2022 10:42 pm

Ima nekih zajebanih pesama sa Majkom u naslovu, slučajno sam naišla na ovu

https://www.youtube.com/watch?v=viTKVusgjqA
I live in the weak and the wounded, Doc

User avatar
Borat Odorović
Posts: 347
Joined: Tue Apr 20, 2021 3:00 pm

Šta Slušamo?

Post by Borat Odorović » Wed Jun 15, 2022 10:18 am

Kad god sam mogao da sedim, nisam stajao!

Post Reply