Ваш омиљени треш редитељи

Moderator: Al'Eksandar

Ispettore Morosini
Posts: 54
Joined: Tue Dec 26, 2017 7:11 pm

Ваш омиљени треш редитељи

Post by Ispettore Morosini » Fri Feb 08, 2019 12:15 pm

Црногорски филмски критичар Александар Бечановић, за чије текстове је често потребан речник страних речи и израза, о Аристиду Масачезију:
https://www.vijesti.me/zabava/kultura/d ... atografije

User avatar
Dybuk
Posts: 11852
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Ваш омиљени треш редитељи

Post by Dybuk » Fri Feb 08, 2019 1:49 pm

Ispettore Morosini wrote: Александар Бечановић, за чије текстове је често потребан речник страних речи и израза,
Prava stvar! To se traži.
I live in the weak and the wounded, Doc

User avatar
Truman
Posts: 4448
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:35 am
Location: talog Evrope

Ваш омиљени треш редитељи

Post by Truman » Fri Feb 08, 2019 2:44 pm

Човек који овако лепо пише о Џоу д'Амату не може бити лоше!
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

User avatar
Josef K.
Posts: 194
Joined: Mon Dec 11, 2017 11:07 pm

Ваш омиљени треш редитељи

Post by Josef K. » Fri Feb 08, 2019 9:20 pm

Bah, volim čut Bečanovićevo mišljenje ali ne mogu se otet utisku da čovjek namjerno piše na taj način ne bi li sebi dao na značaju, baš zna da pretjeruje sa tim

pokušao sam da čitam jedan njegov nagrađivani roman ali kako u poslednje vrijeme batalim svaku knjigu koja me davi tako se i sa njim raziđoh

napisao je on i Leksikon filmskih režisera koji bih rado prelistao ali sam negdje naletio na njegov krajnje maliciozan komentar kako iz bivše Jugoslavije nije bilo vrijedno uvrstit ikog

User avatar
Mhejl
Posts: 80
Joined: Tue Jan 15, 2019 9:21 am

Ваш омиљени треш редитељи

Post by Mhejl » Sat Feb 09, 2019 12:06 am

dosadni užasno tekstovi, jednostavno namjerno hermetično napisani što vele reče, ajde razumijem da piše neki akademski magnum opus ali ovo je namjerno nekomuniciranje sa čitaocima

Post Reply