Filmovi u najavi

Moderator: Dybuk

User avatar
Dybuk
Posts: 10897
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Filmovi u najavi

Post by Dybuk » Tue Jul 19, 2022 11:21 am

I live in the weak and the wounded, Doc

User avatar
Dybuk
Posts: 10897
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Filmovi u najavi

Post by Dybuk » Wed Jul 20, 2022 9:49 pm

I live in the weak and the wounded, Doc

User avatar
Dybuk
Posts: 10897
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Filmovi u najavi

Post by Dybuk » Tue Jul 26, 2022 6:14 pm

Prikvel Ti Westovog filma X, Pearl

https://youtu.be/L5PW5r3pEOg
I live in the weak and the wounded, Doc

User avatar
Sector
Posts: 764
Joined: Sun Mar 18, 2018 10:39 pm

Filmovi u najavi

Post by Sector » Sat Aug 13, 2022 1:29 pm

Terrifier 2 izlazi konačno ove godine, navodno krajem oktobra premijera. Trajaće skoro 2 i po sata. :dance:

User avatar
Sector
Posts: 764
Joined: Sun Mar 18, 2018 10:39 pm

Filmovi u najavi

Post by Sector » Tue Aug 23, 2022 8:38 pm


User avatar
Dybuk
Posts: 10897
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Filmovi u najavi

Post by Dybuk » Tue Aug 30, 2022 5:52 pm

Rimejk austrijskog filma Goodnight Mommy sa Naomi Vots u glavnoj ulozi stiže na Amazon Prime polovinom septembra.
I live in the weak and the wounded, Doc

User avatar
Dybuk
Posts: 10897
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Filmovi u najavi

Post by Dybuk » Sun Sep 04, 2022 5:26 pm

I live in the weak and the wounded, Doc

User avatar
Dybuk
Posts: 10897
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Filmovi u najavi

Post by Dybuk » Sun Sep 04, 2022 10:06 pm

I live in the weak and the wounded, Doc

User avatar
NGboo
Posts: 992
Joined: Sat Sep 09, 2017 12:48 pm

Filmovi u najavi

Post by NGboo » Tue Sep 20, 2022 5:41 pm


User avatar
Dybuk
Posts: 10897
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Filmovi u najavi

Post by Dybuk » Fri Sep 23, 2022 4:17 pm

I live in the weak and the wounded, Doc

User avatar
Dybuk
Posts: 10897
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Filmovi u najavi

Post by Dybuk » Fri Sep 23, 2022 4:18 pm

I live in the weak and the wounded, Doc

Post Reply