Košarka

Moderator: Beonegro

User avatar
Beonegro
Posts: 1947
Joined: Thu Aug 24, 2017 9:05 pm

Košarka

Post by Beonegro » Wed Sep 30, 2020 8:43 pm

Jaramaz maloumni fuzbaler.
Slika i prilika kluba pod naprdnjačkom okupacijom.
Iskreno sam navijao, zbog Japanca, kao bivšeg saigrača i generalno pristojnog lika. Mnoooogo sam se zajebao i ta greška mi se neće ponoviti.

User avatar
Beonegro
Posts: 1947
Joined: Thu Aug 24, 2017 9:05 pm

Košarka

Post by Beonegro » Sat Oct 03, 2020 7:42 pm

Ajmo Borac!!! :lol:

User avatar
Peca
Posts: 2816
Joined: Tue Aug 22, 2017 11:15 am

Re: Košarka

Post by Peca » Sun Oct 04, 2020 12:27 pm

Nemam reči.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Cold silence has ... a tendency to
atrophy any ... sense of compassion
...between supposed lovers
...between supposed brothers

User avatar
Beonegro
Posts: 1947
Joined: Thu Aug 24, 2017 9:05 pm

Košarka

Post by Beonegro » Fri Oct 09, 2020 8:07 am

Sinoc u Neurolizi:
- Fener igra dobru odbranu i vidi se da ce sa Kokoskovim biti ozbiljna ekipa;
- Valensija je sinoc razvalila Reala, iako nominalno djeluje da im fali kvaliteta na spoljnim pozicijama, bas me zanima mogu li da ponove sinocnu partiju (mada im je sinoc glavni suter bio medjed Dubljevic sa 6/9 za 3 :mrgreen: ).

User avatar
Peca
Posts: 2816
Joined: Tue Aug 22, 2017 11:15 am

Re: Košarka

Post by Peca » Fri Oct 09, 2020 2:34 pm

Bojkotujem. Neka ih gledaju oni što im plaćaju učešće. I ovako je sranje košarka, sve su usrali ovim NBA komercijalnim sistemom, već 5 godina gledam jedne te iste timove i skoro preslikan f4.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Cold silence has ... a tendency to
atrophy any ... sense of compassion
...between supposed lovers
...between supposed brothers

User avatar
Beonegro
Posts: 1947
Joined: Thu Aug 24, 2017 9:05 pm

Košarka

Post by Beonegro » Sat Oct 10, 2020 10:17 am

Lako je tebi, ja bez košarke ne mogu :P
Evo i noćas ću da gledam ove naše protiv Budućnosti.
A za koga ću da navijam, to ću da vidim kad počne tekma :lol:

User avatar
Peca
Posts: 2816
Joined: Tue Aug 22, 2017 11:15 am

Re: Košarka

Post by Peca » Sat Oct 10, 2020 12:03 pm

Partizan moram da gledam, ali EL neću iz principa. Klasična privatna liga koju igra onaj ko više plati, pogotovo od pre par godina kad su potpisali onaj ugovor sa amerima i promenili format.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Cold silence has ... a tendency to
atrophy any ... sense of compassion
...between supposed lovers
...between supposed brothers

User avatar
Beonegro
Posts: 1947
Joined: Thu Aug 24, 2017 9:05 pm

Košarka

Post by Beonegro » Sat Oct 10, 2020 8:31 pm

Nadam se da nisi gledao Partizana :mrgreen: :snooty:

User avatar
Peca
Posts: 2816
Joined: Tue Aug 22, 2017 11:15 am

Re: Košarka

Post by Peca » Sun Oct 11, 2020 4:38 pm

Pritisak sam dobio.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Cold silence has ... a tendency to
atrophy any ... sense of compassion
...between supposed lovers
...between supposed brothers

User avatar
Beonegro
Posts: 1947
Joined: Thu Aug 24, 2017 9:05 pm

Košarka

Post by Beonegro » Mon Oct 12, 2020 1:05 pm

Unikaha sinoc dobila Valensiju (Valensija nakon pobjede nad Realom prilicno lose odigrala, samo Kalinic i Dubljevic su bili na nivou). Za Unikahu odigrao 22 minuta Yannick Nzosa, centar iz Demokratske Republike Kongo i totalno izdominirao u odbrani (4 rampe, 3 ukradene). Ukoliko je stvarno rodjen 15. novembra 2003. godine (nije nemoguce, stvarno izgleda klinacki) Dikembe Mutombo je dobio dostojnog naslednika.

User avatar
Beonegro
Posts: 1947
Joined: Thu Aug 24, 2017 9:05 pm

Košarka

Post by Beonegro » Thu Oct 15, 2020 9:43 am

Ja sam impresioniran koliko je Unics cvrsta i nezgodna ekipa. Uopste ne mogu nesto mnogo da zamjerim nasima, otkinuli su nas sinoc atletikom i agresivnoscu. Ako ovako igraju svaku tekmu, mjesto im je u EL.
Fener izgubio od CSKA u produzetku (imali su sut za pobjedu u regularnom toku), ali su se opet pokazali kao organizovana i disciplinovana ekipa. De Colo je iskljucen zbog floppinga u 4/4 (do tada je stvarno zaradjivao platu, lasom nisu mogli da ga uhvate ovi iz CSKA), sto je generalno zasluzio zivotnim nedjelom, ali to sto mu je sinoc dosudjeno je bilo dosta sumnjivo, bilo je dovoljno kontakta da se pusti da padne.
Unicaja se sinoc protiv Buducnosti opet izmigoljila kao protiv Valencije, ne znam ni kako su dobili nakon sto su ih ovi bukvalno gazili u najvecem dijelu utakmice.
Buducnosti mozda nedostaje jedan bek kvalitetniji od Ivanovica ili Vaughna koji moze sam da zatvori utakmicu kad treba, ali su, osim toga, odlicna ekipa, sve drugo imaju, posebno kada se Aleksa Ilic oporavi i relaksira ih malo sa minutima na 4.

User avatar
Beonegro
Posts: 1947
Joined: Thu Aug 24, 2017 9:05 pm

Košarka

Post by Beonegro » Fri Oct 16, 2020 11:12 am

Zalgiris sinoc razbio Efesa, jedina su ekipa u EL bez poraza nakon 4 kola.
Ataman jos jednom ispao doika kukajuci kako je bilo nepracedno sto se u Kaunasu igra sa publikom, bas ne propusta nijednu priliku da bude ogavan, da je jos malo gori prezivao bi se vucic :lol:

User avatar
Beonegro
Posts: 1947
Joined: Thu Aug 24, 2017 9:05 pm

Košarka

Post by Beonegro » Sat Oct 17, 2020 9:05 am

Nastavljaju se iznenađenja u EL, sinoć njemački klubovi uzeli ozbiljne skalpove u gostima, Alba dobila CSKA, a Bajern Fenjerbakčeta (Lučić odigrao strašno drugo poluvrijeme, najzaslužniji za pobjedu, a i Žan Mark Šiško počinje da igra na način kako je odigrao prvu polovinu prošle sezone u Primorskoj). Malo manja iznenađenja su pobjede Armanija protiv Reala u Milanu (Real igra prilično loše, posebno Kampaco, koji bi trebao da im je pokretačka snaga) i Olimpijakosa protiv Makabija u Pireju nakon produžetka (živ je Bili, mrtav nije :mrgreen: ).

User avatar
Beonegro
Posts: 1947
Joined: Thu Aug 24, 2017 9:05 pm

Košarka

Post by Beonegro » Sat Oct 17, 2020 9:11 am

Za danas izdvajamo derbi začelja ABA lige, od 21h :roll:

User avatar
Beonegro
Posts: 1947
Joined: Thu Aug 24, 2017 9:05 pm

Košarka

Post by Beonegro » Sun Oct 25, 2020 1:13 pm

Mega - Zvezda bila odlična tekma, na kraju Zvezda dobila uglavnom zahvaljujući sudijskoj pomoći (Mega 26 faulova, Zvezda 21, od toga 2 tehničke Alibaba verziji Obradovića, dakle na terenu 7 faulova više igračima Mege u tekmi koja je bila egal od početka do kraja, takoreći sve je jasno, gospodin član zločinačkog udruženja ništa ne prepušta slučaju). Mega igra odlično, Simonović i Petrušev su najbolji centarski par u ligi, i to prilično daleko ispred ostalih. I Tepić je danas dobro odigrao (mislio sam da ovo više nikad neću napisati :mrgreen: kacam kod autoflagelacije, da kažem i da ekipa Vladoua Jovanovića izgleda ipak može da ima glavu i rep :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )
EDIT: nažalost Nikola Mišković, jedan od mojih favorita među našim mladim igračima, baš očajno igra, ne da ne napreduje u željenom pravcu, nego se izgubio kao pile u 3 hektara, od početka sezone ima 35% iz igre, nema inicijativu i nigdje ga nema ni u skoku ni u odbrani.

User avatar
Truman
Posts: 4448
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:35 am
Location: talog Evrope

Košarka

Post by Truman » Thu Jun 17, 2021 11:13 pm

Eh Jokiću, Jokiću...a u tebe smo se kleli.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

User avatar
Beonegro
Posts: 1947
Joined: Thu Aug 24, 2017 9:05 pm

Košarka

Post by Beonegro » Fri Jun 18, 2021 5:21 pm

Trumane srbendo :lol:
Za nekoliko sati bi moglo da postane jasno da će i Bogdan da nas odjavi.

User avatar
Dybuk
Posts: 11852
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Košarka

Post by Dybuk » Sat Jul 03, 2021 11:37 am

Niko da komentariše dolazak Obradovića u Partizan, ee moji sportaši :naughty:

Inače mu danas vidim sliku sa Dačićem :hand:
I live in the weak and the wounded, Doc

User avatar
Beonegro
Posts: 1947
Joined: Thu Aug 24, 2017 9:05 pm

Košarka

Post by Beonegro » Sat Jul 03, 2021 2:16 pm

Nema šta da se komentariše. Možda je Željko namjera najbolja, ali čini uslugu okupatoru našeg kluba, tako da jbg. Još će krenuti ljudi da nas - opravdano - mrze zato što ulupavamo milione u nekakve košarkaše dok se bolnice raspadaju, a djeca se liječe SMS-ovima

User avatar
Peca
Posts: 2816
Joined: Tue Aug 22, 2017 11:15 am

Re: Košarka

Post by Peca » Sat Jul 03, 2021 3:48 pm

Normalno da će da nas mrze, neće valjda cigane da mrze koji iste te milione ulupavaju već 10 godina zarad nikakvih rezultata.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Cold silence has ... a tendency to
atrophy any ... sense of compassion
...between supposed lovers
...between supposed brothers

Post Reply