Košarka

Moderator: Beonegro

User avatar
Beonegro
Posts: 1947
Joined: Thu Aug 24, 2017 9:05 pm

Košarka

Post by Beonegro » Sat Aug 07, 2021 7:26 pm

Truman wrote: I slažem se za ovo što si rekao za BB-a...nemamo niti jednog rasnog beka na vidiku. Dobre centre ćemo uvek imati, kao i plejove.
Kad sam napisao "bekove", tu sam podrazumijevao i plejmejkere. Nemamo nijednog vrhunskog. Teo je za penziju, Jović je više povrijeđen nego zdrav, a Micić nikad ništa nije odigrao za reprezentaciju. Ja sam bio njegov fanboy godinama, išao sam u Halu Sportova da ga gledam dok je bio u Megi skoro svaku utakmicu (tada sam živio u 21. bloku na NBG), obožavao sam ga i mislio da će biti vođa reprezentacije godinama, ali on do sada (a ima već 27 i po godina, ako sad ne može da isporuči onda ne znam kad će) u reprezentaciji baš nikad ništa nije odigrao. To što je on MVP u Efesu, reprezentacija Srbije od toga nema ništa.
E sad stižemo do poente. među mlađim igračima nemamo na poziciji pleja nikoga na vidiku ni da bude kalibar Micića, Jovića ili Stefana Markovića. To je pravi scary shit.

User avatar
Beonegro
Posts: 1947
Joined: Thu Aug 24, 2017 9:05 pm

Košarka

Post by Beonegro » Sat Aug 07, 2021 7:30 pm

Truman wrote: Koliko se sećam u tom meču protiv Ozija baš nas je služio šut tako da bih rekao da je faktor sreće ipak bio presudan.
13 skokova više, 9 asistencija više, ali smo zato šutirali za 3 neviđenih 5/16... baš nas je usralo :P
http://www.fiba.basketball/olympics/201 ... b=boxscore

User avatar
Truman
Posts: 4462
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:35 am
Location: talog Evrope

Košarka

Post by Truman » Sat Aug 07, 2021 8:42 pm

tjah, secanje mi je klimavo. No i dalje tvrdim da bi Oziji bolje odigrali s Amerima od nas. Kasnije su se s nama sprdali u nekoj americkoj humoristickoj emisiji.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

User avatar
Peca
Posts: 2818
Joined: Tue Aug 22, 2017 11:15 am

Re: Košarka

Post by Peca » Sun Aug 08, 2021 5:26 am

Truman wrote:tjah, secanje mi je klimavo. No i dalje tvrdim da bi Oziji bolje odigrali s Amerima od nas. Kasnije su se s nama sprdali u nekoj americkoj humoristickoj emisiji.
Pa što nisu onda Španiju pobedili za treće mesto, nego su i to izgubili?

^ovo je tvoja logika. "Sećanje ti je klimavo" ali i dalje "tvrdiš" da bi se desilo nešto što se ne može utvrditi jer se jednostavno neće desiti. Tj. jače je od tvoje logike.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk



Cold silence has ... a tendency to
atrophy any ... sense of compassion
...between supposed lovers
...between supposed brothers

User avatar
Beonegro
Posts: 1947
Joined: Thu Aug 24, 2017 9:05 pm

Košarka

Post by Beonegro » Sun Aug 08, 2021 7:54 am

Truman wrote: Kasnije su se s nama sprdali u nekoj americkoj humoristickoj emisiji.
Sad si na tragu da ukapiraš koliko su dobri Francuzi kad su na jednom turniru odigrali dvije egal utakmice sa Amerikancima.
Što se nas tiče, mi protiv Amerikanaca pucamo jer ne možemo da odgovorimo atletski. I to je prosto tako, svakog drugog možemo da dobijemo, protiv njih imamo šansu samo ako su u totalnom rasulu kao 2019.

User avatar
Truman
Posts: 4462
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:35 am
Location: talog Evrope

Košarka

Post by Truman » Sun Aug 08, 2021 1:08 pm

Beonegro wrote: Sad si na tragu da ukapiraš koliko su dobri Francuzi kad su na jednom turniru odigrali dvije egal utakmice sa Amerikancima.
Da, da. Francuzi imaju i atletiku i košarkaško umeće. Što se nas tiče ja se pitam da li ćemo se ikada ubuduće okupiti u punom sastavu. Deluje da Jokića baš mrz da igra za reprezentaciju, a da ne pričam o faktoru povreda, propuštanja takmičenja zbog probijanja u NBA itd. Izgleda da su prošli najbolji dani srpske reprezentativne košarke, nadam se da grešim. Ali s druge strane ne sumnjam da ćemo uvek imati vrhunske asove jer smo naprosto talentovani za igru pod obručima.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

User avatar
Truman
Posts: 4462
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:35 am
Location: talog Evrope

Košarka

Post by Truman » Sun Aug 08, 2021 1:09 pm

Peca wrote: Pa što nisu onda Španiju pobedili za treće mesto, nego su i to izgubili?
Zato što su Španci bili mnogo jaki? Zato što su psihički pali? Inače od tri reprezentacije (Srbija, Španija, Australija) nama ubedljivo najmanje odgovaraju Ameri. Što naravno ne znači da mi je krivo što smo osvojili srebro.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

User avatar
Peca
Posts: 2818
Joined: Tue Aug 22, 2017 11:15 am

Re: Košarka

Post by Peca » Tue Aug 17, 2021 4:59 am

Opa!

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti ... id=1908024


Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Cold silence has ... a tendency to
atrophy any ... sense of compassion
...between supposed lovers
...between supposed brothers

User avatar
Truman
Posts: 4462
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:35 am
Location: talog Evrope

Košarka

Post by Truman » Tue Aug 17, 2021 11:06 pm

nakon onoliko pojačanja Partizana mora malo i CZ. :D
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

User avatar
Peca
Posts: 2818
Joined: Tue Aug 22, 2017 11:15 am

Re: Košarka

Post by Peca » Wed Aug 18, 2021 6:40 am

B92 Truman.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk


Cold silence has ... a tendency to
atrophy any ... sense of compassion
...between supposed lovers
...between supposed brothers

User avatar
Truman
Posts: 4462
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:35 am
Location: talog Evrope

Košarka

Post by Truman » Sat Aug 21, 2021 11:02 am

There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

User avatar
Peca
Posts: 2818
Joined: Tue Aug 22, 2017 11:15 am

Re: Košarka

Post by Peca » Sat Aug 21, 2021 5:41 pm

Došla dva klinca, otišli Pejdž i Mozli. Dok je sva pažnja na "dosad neviđenom trošenju" KKP, na mali kalemegdan, kao i svake godine, stižu evroligaška pojačanja na svaku poziciju, u tišini, i niko ne piše o tome kolika su obeštećenja i plate, pa čak ni Truman koji sve zna.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk


Cold silence has ... a tendency to
atrophy any ... sense of compassion
...between supposed lovers
...between supposed brothers

User avatar
Truman
Posts: 4462
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:35 am
Location: talog Evrope

Košarka

Post by Truman » Sat Aug 21, 2021 7:35 pm

E, vidiš. Tu je razlika između tebe i mene. Ja uopšte ne mislim pozitivno o CZ a ti si zaslepljen Partizanom u kome više skoro i da nema srpskih igrača.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

User avatar
Peca
Posts: 2818
Joined: Tue Aug 22, 2017 11:15 am

Re: Košarka

Post by Peca » Sat Aug 21, 2021 9:54 pm

Skoro i da nema? Misliš, ono, kao, ima ih 1,2?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Cold silence has ... a tendency to
atrophy any ... sense of compassion
...between supposed lovers
...between supposed brothers

User avatar
Truman
Posts: 4462
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:35 am
Location: talog Evrope

Košarka

Post by Truman » Sat Aug 21, 2021 10:43 pm

dobro sad, ne sitničarimo. U svakom slučaju, Partizan se pretvorio u Zvezdu...zar ti nije žao zbog toga?
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

User avatar
Peca
Posts: 2818
Joined: Tue Aug 22, 2017 11:15 am

Re: Košarka

Post by Peca » Sun Aug 22, 2021 6:11 am

Nije se Partizan pretvorio u nikakvu Zvezdu. Svojim uspesima i veličinom, KKP je odavno zaslužio ovakav tretman, kao i svi veliki i uspešni klubovi, da ima mogućnost da dovodi ozbiljne trenere i igrače, i da istovremeno uz njih razvija mlade talente.To što si ti navikao na Čovićev sistem basnoslovnog trošenja bez rezultata i medijsku demagogiju, pa misliš da vaskoliki košarkaški svet tako funkcioniše, je tvoj problem.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Cold silence has ... a tendency to
atrophy any ... sense of compassion
...between supposed lovers
...between supposed brothers

User avatar
Truman
Posts: 4462
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:35 am
Location: talog Evrope

Košarka

Post by Truman » Sun Aug 22, 2021 2:24 pm

Peca wrote: Svojim uspesima i veličinom, KKP je odavno zaslužio ovakav tretman, kao i svi veliki i uspešni klubovi, da ima mogućnost da dovodi ozbiljne trenere i igrače, i da istovremeno uz njih razvija mlade talente.
Ovo je kao da slušam dnevnik RTS-a. :lol:
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

User avatar
Peca
Posts: 2818
Joined: Tue Aug 22, 2017 11:15 am

Re: Košarka

Post by Peca » Sun Aug 22, 2021 2:32 pm

Isto, samo umesto Partizana ubaciš Zvezdu, i zamisliš Nebojšu Čovića kako to izgovara. I tako na svakoj televiziji sa nacionalnom frekvencijom.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Cold silence has ... a tendency to
atrophy any ... sense of compassion
...between supposed lovers
...between supposed brothers

User avatar
Beonegro
Posts: 1947
Joined: Thu Aug 24, 2017 9:05 pm

Košarka

Post by Beonegro » Sun Aug 22, 2021 9:52 pm

Peca wrote: Isto, samo umesto Partizana ubaciš Zvezdu, i zamisliš Nebojšu Čovića kako to izgovara. I tako na svakoj televiziji sa nacionalnom frekvencijom.
Uh, zašto bi bilo ko na planeti zamišljao ćokija kako... bilo šta? :shifty:

User avatar
Peca
Posts: 2818
Joined: Tue Aug 22, 2017 11:15 am

Re: Košarka

Post by Peca » Mon Aug 23, 2021 6:35 am

Ma nema šta da zamišlja, čovek ne silazi sa nacionalnih frekvencija, ali Truman to "ne zna".

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Cold silence has ... a tendency to
atrophy any ... sense of compassion
...between supposed lovers
...between supposed brothers

Post Reply