Mundobasket 2019

Moderator: Beonegro

User avatar
Truman
Posts: 4449
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:35 am
Location: talog Evrope

Mundobasket 2019

Post by Truman » Mon Sep 16, 2019 11:07 pm

Видећемо да ли зна Саша Обрадовић. :geek:
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

User avatar
Peca
Posts: 2816
Joined: Tue Aug 22, 2017 11:15 am

Re: Mundobasket 2019

Post by Peca » Tue Sep 17, 2019 4:33 am

Dybuk wrote::mrgreen: :mrgreen:
Razumem al čovek se istrošio u prethodnim utakmicama, 40 godina u dupetu
Imali su izuzetno veče izdanje protiv nas i Francuza (Argentinci) uzeli medalju svakako i šta ih briga.
Mislio sam na Garina ne na Scolu. Mada je nebitno sad, videćemo šta će drugi ćelavi da uradi.
Cold silence has ... a tendency to
atrophy any ... sense of compassion
...between supposed lovers
...between supposed brothers

User avatar
Beonegro
Posts: 1947
Joined: Thu Aug 24, 2017 9:05 pm

Mundobasket 2019

Post by Beonegro » Tue Sep 17, 2019 11:08 am

Ne zezaj Peco. Koliko god ja bio razočaran (a jesam, još me drži i neće me skoro proći) Argentina je protiv nas, kao i u polufinalu protiv Francuske, odigrala strašnu tekmu. Razlika između tih utakmica i finala je što su protiv nas i Francuza pogodi sve, a protiv Španaca ništa.
Slažem se ja i da smo mi uprkos tome što se Bjelica raspao, što je Jokić crkao, što Lučić nije mogao da pogodi otvoren šut, a Jović se nije ni usudio da šutne (zbog čega su Argentinci sa njega mogli da udvajaju Jokića dok ga konačno nisu udavili) imali šansu da dobijemo tekmu, ali i tu treba čestitati Argentincima što se nisu slomili kad smo se vratili u utakmicu i poveli.

Koliko god da smo nezadovoljni rezultatom (a nezadovoljni smo više zato što su u Đorđevićevom mandatu košarkaši postavili medalju kao standard, nego što je plasman među 8 objektivni neuspjeh) ja mislim da se upravo na ponašanju i zalaganju nema šta zamjeriti i da naši košarkaši na tom planu nikako ne zaslužuju ove cheap shots iz fudbalskog opusa.

User avatar
Dybuk
Posts: 11853
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Mundobasket 2019

Post by Dybuk » Tue Sep 17, 2019 11:17 am

Ja bih im čak priredila i doček, ne mora na "balkonu". Da smo neka normalna zemlja. Mada se, verujem, nikome od njih ne slika sa ovim antihristom i njegovim svedocima. Ni za medalju, ni za peto mesto.
Zaista, kad pogledate kako ostali sportisti/selektori ljube skute i zahvaljuju Vučiću za svoje uspehe, nekako mi se čini da su košarkaši izbegli taj metak.
Milo mi je što se Sale zahvalio Đikiju 8-)
I live in the weak and the wounded, Doc

Pizzobatto
Posts: 3486
Joined: Sat Sep 09, 2017 12:47 pm

Mundobasket 2019

Post by Pizzobatto » Tue Sep 17, 2019 12:27 pm


User avatar
Truman
Posts: 4449
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:35 am
Location: talog Evrope

Mundobasket 2019

Post by Truman » Tue Sep 17, 2019 10:12 pm

Коректан интервју Вујошевића. Кад ствари анализира са стране делује нормално.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Post Reply