Fudbalica

Moderator: Beonegro

User avatar
Dybuk
Posts: 11861
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Fudbalica

Post by Dybuk » Wed Jul 07, 2021 8:22 am

Koliko je meni Ita-Špa bila dosadna tekma, na kraju sam pogledala loš film sa Megan Foks :lol:
I live in the weak and the wounded, Doc

User avatar
Peca
Posts: 2818
Joined: Tue Aug 22, 2017 11:15 am

Re: Fudbalica

Post by Peca » Wed Jul 07, 2021 8:55 am

Zaspao malo pre penala. Danas navijam za Dansku, ali teško da će proći.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Cold silence has ... a tendency to
atrophy any ... sense of compassion
...between supposed lovers
...between supposed brothers

User avatar
Dybuk
Posts: 11861
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Fudbalica

Post by Dybuk » Wed Jul 07, 2021 8:57 am

Isto :handgestures-thumbup:
I live in the weak and the wounded, Doc

User avatar
Truman
Posts: 4459
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:35 am
Location: talog Evrope

Fudbalica

Post by Truman » Wed Jul 07, 2021 4:59 pm

Ja zbog treće propuštam i mečeve polufinala i finale :(
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

User avatar
Dybuk
Posts: 11861
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Fudbalica

Post by Dybuk » Thu Jul 08, 2021 8:17 am

Ni ja najverovatnije neću stići da pogledam finale. Jedino ako ode u produžetke ili penale.
Bi mi krivo što izgubiše Danci.
I live in the weak and the wounded, Doc

User avatar
Truman
Posts: 4459
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:35 am
Location: talog Evrope

Fudbalica

Post by Truman » Sun Aug 08, 2021 9:14 pm

Grobari, ovi vaši skandirali ratku mladiću u Novom Pazaru zbog čega je prekinut meč. Voleo bih da čujem komentar.

ps. ne mislim da su zvezdaši nešto mnogo bolji...
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

User avatar
Beonegro
Posts: 1947
Joined: Thu Aug 24, 2017 9:05 pm

Fudbalica

Post by Beonegro » Sun Aug 08, 2021 9:49 pm

Truman wrote: Voleo bih da čujem komentar
još ćevapa za zvicera da se napravi

User avatar
Truman
Posts: 4459
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:35 am
Location: talog Evrope

Fudbalica

Post by Truman » Sun Aug 08, 2021 9:51 pm

Beonegro wrote: još ćevapa za zvicera da se napravi
:x :whistle:
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

User avatar
Truman
Posts: 4459
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:35 am
Location: talog Evrope

Fudbalica

Post by Truman » Sun Aug 08, 2021 11:41 pm

mada čitam na Krstarici da su im domaći navijači vikali 'ubi srbina' što takođe nije fino.
Ne treba podržavati ni jednu ni drugu bagru.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

User avatar
Peca
Posts: 2818
Joined: Tue Aug 22, 2017 11:15 am

Re: Fudbalica

Post by Peca » Mon Aug 09, 2021 6:21 am

Trumane, slobodno konkuriši na B92 za mesto sportskog novinara, ispunjavaš sve uslove. Objasniću ti posle i zašto, jer sad krećem na plažu.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk


Cold silence has ... a tendency to
atrophy any ... sense of compassion
...between supposed lovers
...between supposed brothers

User avatar
Truman
Posts: 4459
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:35 am
Location: talog Evrope

Fudbalica

Post by Truman » Mon Aug 09, 2021 11:22 am

Peca wrote: Trumane, slobodno konkuriši na B92 za mesto sportskog novinara, ispunjavaš sve uslove. Objasniću ti posle i zašto, jer sad krećem na plažu
Ne moraš da mi objašnjavaš. Lepo se provedi.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

User avatar
Beonegro
Posts: 1947
Joined: Thu Aug 24, 2017 9:05 pm

Fudbalica

Post by Beonegro » Mon Aug 09, 2021 11:50 am

Pridružujem se željama za neobjašnjavanje

User avatar
Peca
Posts: 2818
Joined: Tue Aug 22, 2017 11:15 am

Re: Fudbalica

Post by Peca » Mon Aug 09, 2021 5:53 pm

Truman wrote:
Peca wrote: Trumane, slobodno konkuriši na B92 za mesto sportskog novinara, ispunjavaš sve uslove. Objasniću ti posle i zašto, jer sad krećem na plažu
Ne moraš da mi objašnjavaš. Lepo se provedi.
Ipak ću ti objasniti. U Pazaru se desilo sledeće: "navijači" fudbalskog kluba iz tog grada, tj. tribina, koja je naravno izmanipulisana nekim političkim interesima je pevala "Kosovo je pored Srbije" i "Ovo je Bosna", a zatim su im "navijači" protivničkog kluba, tj. takođe tribina koja je isto tako pod okupacijom određenih političkih i drugih struktura, odgovorila pesmom o spomenutom liku. Ti svakako ne znaš, ili se praviš da ne znaš, da je tribina FK Partizan pod SNS okupacijom još od prvog VČĆPDR, samo su tada bili Belivukovi ljudi, a sada posle svih događaja neki nebitni klinci koji su na poslednjoj evropskoj utakmici krenuli da biju ljude koji viču VČĆPDR, pa su dobili popički, jer su, kao što rekoh, neki šabani koji slušaju šta im se kaže ali generalno nisu opasni kriminalci.

E zato si ti idealan kandidat za sporCkog novinara, ne samo na B92Sport, već na bilo kojem drugom portalu u Srbiji, jer imaš sve karakteristike. Navijaš za Zvezdu, totalno si neobavešten ili se praviš (isto je), i umeš da preneseš vest baš onako da izostaviš bitne činjenice, i to nekako uvek ispadne na štetu Partizana.

Mene lično zabole i za Pazarce i za te slepce sa Partizanove "južne tribine", a pogotovo me zabole za to šta pevaju, ali ako već započinješ diskusiju na neku temu, uradi to kako treba, a ne površno i krajnje pristrasno.

@Spenki

Ne ispunjavam želje, poyy.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Cold silence has ... a tendency to
atrophy any ... sense of compassion
...between supposed lovers
...between supposed brothers

User avatar
Beonegro
Posts: 1947
Joined: Thu Aug 24, 2017 9:05 pm

Fudbalica

Post by Beonegro » Mon Aug 09, 2021 6:19 pm

Peca wrote: Ne ispunjavam želje, poyy.
vidim :(

EDIT: nije ovaj :( zbog moje želje, nego što si za Partizan spreman da posegneš za svakom relativizacijom i demagogijom. Jbg, stvarno mi je krivo.

User avatar
Peca
Posts: 2818
Joined: Tue Aug 22, 2017 11:15 am

Re: Fudbalica

Post by Peca » Mon Aug 09, 2021 6:39 pm

Pa tražio je komentar. Komentar je da su to sve opstruisane grupacije koje sprovode nečija naređenja, i nemaju veze sa navijanjem niti su neka podrška klubu, kakva sad demagogija?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Cold silence has ... a tendency to
atrophy any ... sense of compassion
...between supposed lovers
...between supposed brothers

User avatar
Beonegro
Posts: 1947
Joined: Thu Aug 24, 2017 9:05 pm

Fudbalica

Post by Beonegro » Mon Aug 09, 2021 7:03 pm

U pravu si, izvinjavam se. Sad sam pažljivije počitao tvoj post i u pravu si, iako ti je početak sa "oni su ovo, pa su ovi ono" dosta nespretan i nesretan.

User avatar
Truman
Posts: 4459
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:35 am
Location: talog Evrope

Fudbalica

Post by Truman » Tue Aug 10, 2021 1:52 pm

Nažalost Petronije, nisi usvojio moju ispravku tako da će biti da ti gajiš predrasude upravo kao žestoki navijač FK Partizan.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

User avatar
Truman
Posts: 4459
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:35 am
Location: talog Evrope

Fudbalica

Post by Truman » Wed Aug 11, 2021 1:36 am

Zvezda ispala od nekih tamo Moldavaca. Ne mogu da kazem da mi je zao, ovo je i Vučićev poraz s obzirom na to koliko se petlja i u fudbal. Mislim da će ove godine tas da prevagne na Partizanovu stranu, tj. oni bi mogli biti sledeće Vođino mezimče.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

User avatar
Peca
Posts: 2818
Joined: Tue Aug 22, 2017 11:15 am

Re: Fudbalica

Post by Peca » Wed Aug 11, 2021 5:52 am

^Klasična pilićarska provokacija. Ispali od moldavskih anonimusa, pa im kriv Vučić i Partizan.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Cold silence has ... a tendency to
atrophy any ... sense of compassion
...between supposed lovers
...between supposed brothers

User avatar
Truman
Posts: 4459
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:35 am
Location: talog Evrope

Fudbalica

Post by Truman » Wed Aug 11, 2021 1:23 pm

Peca wrote: Klasična pilićarska provokacija. Ispali od moldavskih anonimusa, pa im kriv Vučić i Partizan.
Ovaj besmisleni zaključak je još jedna potvrda tvoje partizanske ostrašćenosti. :lol: Naravno da mi nisu krivi Vučić i Partizan već loš trener, igrači i uprava. Ali nije mi žao, tako im i treba.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Post Reply