Košarkaška reprezentacija Srbije

Moderator: Beonegro

Peca

Re: Košarkaška reprezentacija Srbije

Post by Peca » Wed Jul 07, 2021 6:12 am

Pih, ne može čovek sa ovim filmadžijama ni da se pošiba ljuCki oko sporta. Najlakše je napisati "siguran sam u to i to, kkp ima najveći budžet u evropi, neću više da se raspravljam ajzdravo"

Al' dobro, ja sam siguran da je Zvezda imala daleeeko veće budžete od 500k po igraču, a kkp svakako nema najveći budžet u Evropi, i možemo da završimo raspravu.

SporCki pozdrav.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Cold silence has ... a tendency to
atrophy any ... sense of compassion
...between supposed lovers
...between supposed brothers

Dybuk

Post by Dybuk » Wed Jul 07, 2021 8:25 am

Peca wrote: Pih, ne može čovek sa ovim filmadžijama ni da se pošiba ljuCki oko sporta.
Jes vid'o? Kids today :P :lol:
I live in the weak and the wounded, Doc

Sector

Post by Sector » Wed Jul 07, 2021 12:44 pm

Ja inace izbjegavam te rasprave, ne samo na forumu. :)

Jer prakticno ne poznajem objektivnog navijaca Partizana. Od kako pratim kosarku uvijek je Zvezda puna ko brod a Partizanu vezane ruke i noge. :D Sad su penzioneri koje je Zvezda dovodila isto sto i EL igraci koje sad Partizan dovodi i koji su lideri u svojim timovima i u najboljim godinama.

Takodje ne mislim da su ovo sve SNS pare. Vucic je taj koji mora da odobri priliv novca jer je KKP kao i Zvezda drzavni klub, ali sam siguran da pored Nordeusa ulazi novac sa vise strana, mozda cak i inostranstva. Jer nema tih sponzora u Srbiji koji bi davali ovolike pare za kosarku.

Peca

Re: Košarkaška reprezentacija Srbije

Post by Peca » Wed Jul 07, 2021 1:26 pm

Penzioneri Objektivni navijači

Btw nema SNS para, one su u džepovima zna se već koga. Košarka se finansira tako što se razni sponzori jave da "dobrovoljno" sponzorišu klub, a kao benefit, imaju razne olakšice i žmurenja na jedno oko, što se lako sredi kad si bogibatina. Isto važi samo suprotno, kad izraziš želju da finansiraš klub koji nije baš poželjan (kkp do ove godine), neće ti se isplatiti. Sada je iz nekog razloga dozvoljeno da se upumpaju pare u kkp i toeto.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Cold silence has ... a tendency to
atrophy any ... sense of compassion
...between supposed lovers
...between supposed brothers

Truman

Post by Truman » Wed Jul 07, 2021 4:58 pm

Što je Zvezda u fudbalu to je Partizan u košarci.
Zabran nekom da a nekom uzme.

There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Post Reply