Ваш омиљени афроамерички глумац

Moderator: Dybuk

Ко је ваш омиљени афроамерички глумац

Самјуел Л. Џексон
3
38%
Дензел Вошингтон
0
No votes
Форест Витакер
1
13%
Морган Фримен
0
No votes
Лоренс Фишбурн
0
No votes
Дени Гловер
0
No votes
Сидни Поатје
1
13%
Вил Смит
1
13%
Џејми Фокс
0
No votes
( неко ван листе )
2
25%
 
Total votes: 8

User avatar
zosko
Posts: 68
Joined: Sat Oct 21, 2017 5:25 pm

Ваш омиљени афроамерички глумац

Post by zosko » Sun Sep 30, 2018 7:22 pm

Truman wrote: Вупи Голдберг? Па добро, отворићемо посебну тему за афроамеричке глумице!
Вил Смит ми не делује као довољно озбиљан глумац, превише комерцијалан...мада је најисплативији.
meni je vil smit genijalan, zlatno doba, manje komercijalno. prvo sto upada u oci su usta (molim bez prozivki, nista sarkasticno, rasisticko, to prosto prvo primjecujemo u afroamerickih glumaca). ima lijepa usta i opcenito je zgodan muskarac.
a uspeo se u holivudskom hranidbenom lancu u doba kad jos nisu postojale kvote po liniji kojoj god, te obiljezio neke izvrsne uratke, duboke, primjerice indipendens dej ili men in blek. sve na tragu edija murfija koji naceo put. beverli hils kap, golden cajld, koming tu amerika, itd. vil smit reprezentira tu liniju talentiranih glumaca koji su dosli na presto talentom i radom.

User avatar
Beonegro
Posts: 1947
Joined: Thu Aug 24, 2017 9:05 pm

Ваш омиљени афроамерички глумац

Post by Beonegro » Mon Oct 01, 2018 5:56 am

Nači Independence Day dubok film? ;) Zafalilo ti drva, pa ložiš po forumu? :lol:

User avatar
zosko
Posts: 68
Joined: Sat Oct 21, 2017 5:25 pm

Ваш омиљени афроамерички глумац

Post by zosko » Mon Oct 01, 2018 6:26 am

ne znam, odgledao sam ga nekoliko puta, mozda 4-5, mene uvijek potice na razmisljanje. tko smo, sta, gdje idemo, postoje li imperijalisticki englezi i u svemiru ili smo sami, itd. :?

User avatar
Dybuk
Posts: 11853
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Ваш омиљени афроамерички глумац

Post by Dybuk » Mon Oct 01, 2018 10:35 am

:lol:
I live in the weak and the wounded, Doc

User avatar
Truman
Posts: 4449
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:35 am
Location: talog Evrope

Ваш омиљени афроамерички глумац

Post by Truman » Mon Oct 01, 2018 12:28 pm

Зоско, имамо различите погледе на филмску уметност. Мени код Вил Смита прво упадају у поглед тањирасте уши и општи дечачки лук. Самим тим, тешко ми га је замислити у неким озбиљнијим улогама мада их је имао пар попут оних Седам фунти. Све у свему, употребљив за одређене улоге ( акције и комедије ), али када је реч о драмама има и бољих.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

User avatar
Dybuk
Posts: 11853
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Ваш омиљени афроамерички глумац

Post by Dybuk » Mon Oct 01, 2018 1:04 pm

Što se doživljaja publike tiče, Vil Smit je negde parnjak Kejdžu, mada je meni Kejdž daleko simpatičniji. Vil mi je ok u I Am Legend, to je to.
I live in the weak and the wounded, Doc

User avatar
Truman
Posts: 4449
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:35 am
Location: talog Evrope

Ваш омиљени афроамерички глумац

Post by Truman » Sun Nov 04, 2018 7:11 pm

Кејџ је по мом мишљењу бољи глумац, посебно из прве фазе кад је био метод актр. 8-)
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

User avatar
Dybuk
Posts: 11853
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Ваш омиљени афроамерички глумац

Post by Dybuk » Sun Nov 04, 2018 11:14 pm

Truman wrote: метод актр.
Kejdž nikad nije prestao da bude "metod actor"! :lol:
I live in the weak and the wounded, Doc

User avatar
Truman
Posts: 4449
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:35 am
Location: talog Evrope

Ваш омиљени афроамерички глумац

Post by Truman » Sun Nov 04, 2018 11:35 pm

Нешто нисам сигуран у то...
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Post Reply