Page 2 of 3

Šta Slušamo?

Posted: Tue Dec 19, 2017 10:42 am
by Dybuk

Šta Slušamo?

Posted: Mon Jan 15, 2018 1:19 pm
by Dybuk

Šta Slušamo?

Posted: Mon Jan 15, 2018 7:40 pm
by spanky_ham

Šta Slušamo?

Posted: Tue Jan 16, 2018 1:43 pm
by Dybuk
Pošto je Dolores O'Riordan juče, nažalost, preminula :( jedna oproštajna. RIP

https://www.youtube.com/watch?v=pnDjOE9_Bjo

Šta Slušamo?

Posted: Thu Jan 18, 2018 9:10 pm
by Peca
Od cega je dodjavola umrla Dolores? Bas sam se smorio kad sam cuo, cak i vise nego za Cornela koga sam realno vise slusao u zivoru, ali Dolores je bas bila idol, pogotovo curama moje generacije kad smo bili teens.

Šta Slušamo?

Posted: Thu Jan 18, 2018 10:12 pm
by Dybuk
Ne zna se još.

Da, bila je kul, i ja sam ih slušala kao klinka.

Šta Slušamo?

Posted: Fri Jan 19, 2018 10:04 am
by Peca

Šta Slušamo?

Posted: Fri Feb 09, 2018 3:28 pm
by Dybuk

Šta Slušamo?

Posted: Wed Mar 14, 2018 1:08 pm
by Dybuk

Šta Slušamo?

Posted: Wed Mar 14, 2018 5:05 pm
by Dybuk
Moram i ovu, pesma o Yorkshire Reaper-u. Među najomiljenijima ikad

https://www.youtube.com/watch?v=EbXSiEXqG5Q

Šta Slušamo?

Posted: Fri Apr 06, 2018 8:59 am
by Dybuk

Šta Slušamo?

Posted: Sat Apr 07, 2018 10:17 pm
by Dybuk

Šta Slušamo?

Posted: Mon Apr 09, 2018 9:37 pm
by Dybuk
Jedna BAŠ za moju dušu (ostale nisu :lol: )

https://www.youtube.com/watch?v=zkj_ov_0LA4

Šta Slušamo?

Posted: Sat Apr 21, 2018 3:11 pm
by Dybuk

Šta Slušamo?

Posted: Fri May 18, 2018 12:00 pm
by Dybuk
Na godišnjicu smrti Iana Kurtisa

https://www.youtube.com/watch?v=6oMFMRv5c3o

Šta Slušamo?

Posted: Sun Jun 03, 2018 7:43 pm
by Dybuk

Šta Slušamo?

Posted: Wed Jun 20, 2018 12:53 pm
by Dybuk
I pesma i spot (iz filma Powder Blue) :clap:

https://www.youtube.com/watch?v=6EiNnDImsZg

Šta Slušamo?

Posted: Mon Jul 02, 2018 3:15 pm
by Dybuk
Ajmo mi onu našu

https://www.youtube.com/watch?v=xm4cn_dKqms

kako kida! <3

Šta Slušamo?

Posted: Sun Aug 05, 2018 10:00 pm
by Dybuk

Šta Slušamo?

Posted: Thu Sep 06, 2018 3:08 pm
by Dybuk
Izgubih i vit C a i živce dok sam se dokotrljala nazad...

https://www.youtube.com/watch?v=YmN9oHa3ZIQ