Da zatvaramo kafanu?

(dokolica dokolice. teme koje ne pripadaju ostalim podforumima)

Moderator: Dybuk

Post Reply
Dybuk

Da zatvaramo kafanu?

Post by Dybuk » Wed Jul 25, 2018 6:28 pm

Ima li i dalje interesovanja za ovaj forumčić, ili da gasimo svetlo?

Funnily enough, to mi se zamalo i desilo, nevoljno, zbog neke zbrke oko rate za domen.

Znam da je leto smrt za forume, i da svi radije bleje na fejsu i kače morske selfije :P ali hajde, javite se pa da vidimo šta, kako i da li dalje.

Fala vi! :)
"Nostalgia is a longing for the past, a longing for a time when you had not yet realized that everything is shit"

Pizzobatto

Da zatvaramo kafanu?

Post by Pizzobatto » Wed Jul 25, 2018 9:44 pm

ih, imaš neaktivnijih foruma koliko oćeš, pogle samo novekadrove...

elem, ja realno čuvam sestrića i gledam crtaće

koga zanima šta se dešava sa zecom Petrom neka javi

uzgred, fala Petroniju na Alvinu, miran sam već tri dana, crtać ko droga :mrgreen:

Dybuk

Da zatvaramo kafanu?

Post by Dybuk » Wed Jul 25, 2018 9:53 pm

Nedostajao si!

Ma, računam da se pretrpi do jeseni, pa možda krene i neko druženje jopet jbg. Pojma nemam. Mozak mi proključao od ove vrućine, a još nas čeka blood moon u petak. Pak'o.
"Nostalgia is a longing for the past, a longing for a time when you had not yet realized that everything is shit"

Pizzobatto

Da zatvaramo kafanu?

Post by Pizzobatto » Wed Jul 25, 2018 10:16 pm

hororskop kaže da je ovo blood moon stoljeća!

pa realno pritegli kopirajteri, ništa da procuri

Peca

Da zatvaramo kafanu?

Post by Peca » Thu Jul 26, 2018 6:04 am

Vodi malog malo na pecanje i fudbal.

Dybuk, ako ti nije problem da finansiraš ostavi još malo. Ipak trošiš ovde svoj novac i odluka je na tebi. Što se mene tiče, da ne zatvaramo još.
Cold silence has ... a tendency to
atrophy any ... sense of compassion
...between supposed lovers
...between supposed brothers

spanky_ham

Da zatvaramo kafanu?

Post by spanky_ham » Thu Jul 26, 2018 7:32 am

Da se ostavi, dobicemo tu neku zivinu kad na jesen krenu kise i obrnemo jos jedan celendz

Dybuk

Da zatvaramo kafanu?

Post by Dybuk » Thu Jul 26, 2018 10:17 am

@Peco Novac je nebitan, doslovno su u pitanju sitni novci. :D Te mi s te strane nije nikakav problem, samo gledam ima li svrhe prosto da zvrji ovako, ali što reče spenki, ako obrnemo neki Draft na jesen...

a što se tiče Novnihkadrova što pomenu Bata, (i sl. specijalizovanih mesta za ozbiljnije teoretisanje) ovaj forum nije samodovoljan niti ja imam nešto važno da saopštim, velike misli...presudna je interakcija i pisanje ljudi koji imaju šta da kažu na filmske i druge teme, pa je zadovoljstvo čitati ih i učestvovati u dijalogu. Plus, Draft :mrgreen:

Meni je inače apsurdno kako se pojedini ljudi žale na cenzuru na fb i drugde, a nastavljaju da ih koriste; dok istovremeno forumi koji pružaju veću slobodu izražavanja izumiru.

Post Reply