Браћа Енглези

(dokolica dokolice. teme koje ne pripadaju ostalim podforumima)

Moderator: Dybuk

Truman

Браћа Енглези

Post by Truman » Sun Jan 12, 2020 9:17 pm

Дибук, знао сам да ћеш да се примиш на моју провокацију!
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Dybuk

Браћа Енглези

Post by Dybuk » Sun Jan 12, 2020 9:22 pm

I'm easy! :mrgreen:

:violence-stickwhack: ovo ti je za provociranje poštenog sveta. :mrgreen:
I live in the weak and the wounded, Doc

Truman

Браћа Енглези

Post by Truman » Sun Jan 12, 2020 9:46 pm

Углавном, и даље тврдим да је принц Вилијам фин момак и цвет енглеске цивилизације док је Хари као млад момак био несташан, али се у међувремену уозбиљио.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Dybuk

Браћа Енглези

Post by Dybuk » Sun Jan 12, 2020 9:50 pm

Ne znam, Vilijam je drven lik, a mislim da ovaj prosto ima neke probleme sa autoritetima kao sva mlađa deca, pa se uhvatio američke drugorazredne glumice da napakosti babi.
Sekta bre.

Ili, kako ih neki zovu, The Firm.

Truman

Браћа Енглези

Post by Truman » Sun Jan 12, 2020 9:54 pm

постоји трач који сам чуо од једне хрватске госпође из Америке да су днк анализе показале да Хари није Чарлсов син због чега је породица та која се дистанцирала од њега. Иначе, тој Меган се види да је користољубива и извештачена по фаци.
Sri Ramana

Dybuk

Браћа Енглези

Post by Dybuk » Sun Jan 12, 2020 9:59 pm

Odavno postoji ta priča, znajući da su Čarls i Dijana bili u braku bez ljubavi, sve je moguće.
Ako su ga pustili, to je zato što nema šanse da postane kralj, ali nisu ga baš pustili čim se pravi takva frka oko selidbe.
Da, Megan je proračunata, bez sumnje. Mislim, američki šou biznis, čak i oni na marginama su gladni slave i narcisoidni.
Ali opet, ko uđe u tu porodicu ušao je u zlatni kavez, tako da je to bedak samo po sebi.

Truman

Браћа Енглези

Post by Truman » Mon Jan 13, 2020 10:01 pm

https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... orker.html

Још један доказ колико су Енглези правична и озбиљна нација. Нису се уплашили да тамнопуту особу отпусте због расизма.
Sri Ramana

Post Reply