Hororskop

(aktuelne društvene teme)

Moderator: Dybuk

Pizzobatto

Hororskop

Post by Pizzobatto » Sun May 12, 2019 11:19 pm

7. kuća je brak, 5. je romansa

Uran je trenutno u Biku i tu je do 2026. godine

Bik je tebi 7. kuća koliko vidim

svako može po ovome da vidi koja mu je kuća Bik i onda da na videu nađe Uran u toj kući

https://www.youtube.com/watch?v=Cof-7oQ3xGs

1st house - 30:00, 2nd house - 49:00, 3rd house - 55:40, 4th house - 1:10:00, 5th house - 1:18:12, 6th house - 1:22:00, 7th house - 1:26:28, 8th house - 1:30:27, 9th house - 1:34:40, 10th house - 1:42:24, 11th house - 1:47:25, 12th house - 1:52:24

Truman

Hororskop

Post by Truman » Sun May 12, 2019 11:46 pm

Тај видео што си поставио ми је нејасан. Нећу се бавити њим.
Реци ти мени лепо шта би онда Уран у седмој која ми је у бику требало да ми значи?
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Pizzobatto

Hororskop

Post by Pizzobatto » Mon May 13, 2019 9:55 am

a bre, odeš na ovo vrijeme 7. kuće u vide, znači 7th house - 1:26:28, i do 1:30 govore dakle 4 minuta o Uranu u 7.

Uran donosi promjene i iznenađenja, oslobađanja i slično, generalno ono što je karakterisalo tu kuću sad se transformiše. U tih 4. min reče čak i jedna iz publike da je našla muža :mrgreen:

e da, a generalno o Uranu sigurno govore na početku videa, mada o tome možeš da izguglaš svuda

da ne pričamo sad da je Venera u konjunkciji s Uranom već 18. maja, i tad već bi moglo nešto bit da si GoT pogledo!

Pizzobatto

Hororskop

Post by Pizzobatto » Mon May 13, 2019 9:59 am

inače, moram ovih dana Spenkiju da čitam, sigurno mu i u hororskopu piše da previše vjeruje Amerima :mrgreen:

sve što ću reći za sada da smo ja i Spenki na neki način slični i različiti, upravo sada ono što je meni 5. i 10. kuća Spenkiju je 10. i 5. Dakle obrnuto :mrgreen:

ali baš bitne planete su tu i ne mrdaju iz Jarca još par godina - to je ono vezano za autoritete :mrgreen:

spanky_ham

Hororskop

Post by spanky_ham » Mon May 13, 2019 11:20 am

'Teo si reci da si ti meni ono sto je Samuel L. Jackson Bruce Williceu u Unbreakable? :P

Dybuk

Hororskop

Post by Dybuk » Mon May 13, 2019 12:20 pm

"Oh, God how I love to haate" :lol:

Image

(not so cute) :? :mrgreen:
"Nostalgia is a longing for the past, a longing for a time when you had not yet realized that everything is shit"

Pizzobatto

Hororskop

Post by Pizzobatto » Mon May 13, 2019 1:21 pm

bem li ga, više se i ne sjećam Ubreakable, sem da je Sem neki šonja stakleni a Brus manly man

jel zaginuo u Glass? :mrgreen:

Dybuk

Hororskop

Post by Dybuk » Mon May 13, 2019 2:06 pm

Pizzobatto wrote: jel zaginuo u Glass?
što ti voliš spojlere :naughty:

Gledaj film!
"Nostalgia is a longing for the past, a longing for a time when you had not yet realized that everything is shit"

Truman

Hororskop

Post by Truman » Mon May 13, 2019 2:47 pm

Pizzobatto wrote: a bre, odeš na ovo vrijeme 7. kuće u vide, znači 7th house - 1:26:28, i do 1:30 govore dakle 4 minuta o Uranu u 7.

Uran donosi promjene i iznenađenja, oslobađanja i slično, generalno ono što je karakterisalo tu kuću sad se transformiše. U tih 4. min reče čak i jedna iz publike da je našla muža :mrgreen:

e da, a generalno o Uranu sigurno govore na početku videa, mada o tome možeš da izguglaš svuda

da ne pričamo sad da je Venera u konjunkciji s Uranom već 18. maja, i tad već bi moglo nešto bit da si GoT pogledo!
Хвала, ако ништа друго барем на труду. :geek:
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Pizzobatto

Hororskop

Post by Pizzobatto » Mon May 13, 2019 4:01 pm

astronevjerniče!

dabogda te već oko 18. maja smotala neka i ne odeš u Čačak!

Truman

Hororskop

Post by Truman » Mon May 13, 2019 4:12 pm

У Ча свакако нећу отићи јер не могу да нађем станара у Београду.
Бато, лати се књиге. Можда једног дана од тебе и буде астролог.
Sri Ramana

Pizzobatto

Hororskop

Post by Pizzobatto » Mon May 13, 2019 4:16 pm

eto, već te stiže moja kletva!

a tek šta će biti za desetak dana :mrgreen:

Truman

Hororskop

Post by Truman » Mon May 13, 2019 5:40 pm

Већ сам написао да код мене позитивни транзити не раде.
Sri Ramana

spanky_ham

Hororskop

Post by spanky_ham » Wed May 15, 2019 6:48 pm

Pizzobatto wrote: inače, moram ovih dana Spenkiju da čitam
Đez Bato, puškatub'la, oćel' biti hororskopa ovijeh dana? :mrgreen:

Pizzobatto

Hororskop

Post by Pizzobatto » Wed May 15, 2019 8:34 pm

ću te izrešetam, zvaće te sedam milja! :mrgreen:

Uran u 3. kući, da citiram:
this differentiation can create both the genius and the madman :mrgreen:
https://theastrocodex.com/natal-uranus- ... 3rd-house/

al dobra je stvar, znači padaju ti na pamet uvrnute ideje čitavog života!

Jupiter u 10. kući to je po astrologiji bogovski za poso, al Pluton u 2. kući te čini onim likom što drži ćup zlata negdje, i sam je zaboravio gdje, a ne zna ni odakle mu taj ćup, ima sreće za trojicu. Ili si neki tvrdica ili si imo neke pare i spisko ih. Al džaba, taj Jupiter ti možda vrati keš i jopet ćeš da ga spiskaš :mrgreen:

natal Sun in the 8th house are illuminating the obscure meanings of death, sex, and the occult
Ovo Sunce objašnjava opsesiju zonbijima!

al Saturn u 12. kući nije mogo gore, praktično Černobil u natalu. 12. kuća je kuća gubitaka a Saturn je simbol restrikcije, nači duplo te upropasti. Povezan ti je sa Suncem, al koji moj to onda znači, dal se realno pripremaš za invaziju andedova ili je apokalipsa odavno počela a da mi ostali to ne znamo. Ipak je glupo da spekulišem al je baš neka mazohistička kombinacija.

Mjesec u 11. kući sugeriše da radiš neki poso s dosta koleginica (al mala grupa, inače si nagrabusio), a Venera u 9. da padaš na strankinje. Pošto su ti Mjesec i Venera u dobroj kombinaciji skontaj šta to znači.

ono što je meni trenutno u 10. kući, kao što rekoh, tebi je u 5. kući (Saturn, Pluton i južni čvor), u oba slučaja u pitanju su neke transformacije, samo u različitim sferama, tebi u kući romanse i porodice. E sad, to zavisi od tebe lično, jer to podrazumijeva napuštanje nekih dosadašnjih karakteristika i otvaranje ka novim. Npr, možda se ženiš ko Truman, a ako si već u braku može značiti nešto oko djece. To su ti tranziti u naredne 2 godine.

Prije neki dan sam slušo jednu astrološkinju koja kaže da se taj trojac planeta u stvari odnosi na značajne promjene koje nas okupiraju čitav život, samo je pitanje što je tebe okupiralo u vezi 5. kuće, a i svako drugi može pogledati gdje se Saturn, Pluton i južni čvor nalaze (u suštini da nađu ovo slovo Đ ćirilično narandžasto i vide koja je kuća). Pri tom to moraš da povežeš i sa Saturnom koji ti je pri rođenju bio loše pozicioniran u 12. kući, al samo ti znaš kako su ti 12. i 5. povezane i kakva im je rezolucija (to ti je poso do 2021.), bezeze je da ja nagađam.

prebaciću i ovo što sam slao Trumanu, tebi je Uran trenutno u tranzitu kroz 9. kuću pa to poslušaj
https://www.youtube.com/watch?v=Cof-7oQ3xGs

9th house - 1:34:40

da znaš da si najteži za čitanje, imaš neke mračnije strane sto posto! :mrgreen:

spanky_ham

Hororskop

Post by spanky_ham » Wed May 15, 2019 8:44 pm

Nači oće me pare arlisam rođen u sindbolu restrikcie?!
A ovo oko romanse, otvaranja ka novom i mračnoće znači samo jedno: ima ovu ženetinu dišćeram i da nađem jednu crnkinju mlađu :mrgreen:

Truman

Hororskop

Post by Truman » Wed May 15, 2019 9:04 pm

Бато, ајде ми гвирни има ли шансе да у догледно време нађем бољи пос'о.
Sri Ramana

Pizzobatto

Hororskop

Post by Pizzobatto » Wed May 15, 2019 9:05 pm

spanky_ham wrote:
Wed May 15, 2019 8:44 pm
Nači oće me pare arlisam rođen u sindbolu restrikcie?!
A ovo oko romanse, otvaranja ka novom i mračnoće znači samo jedno: ima ovu ženetinu dišćeram i da nađem jednu crnkinju mlađu :mrgreen:
Priznaj da si neki kockar. Eto na primjer, kod žene se kockaš sa životom!

spanky_ham

Hororskop

Post by spanky_ham » Wed May 15, 2019 9:10 pm

Ma lako ćemo za život, kockam se sa mojom immortal soul :lol:

Pizzobatto

Hororskop

Post by Pizzobatto » Wed May 15, 2019 9:29 pm

Truman wrote: Бато, ајде ми гвирни има ли шансе да у догледно време нађем бољи пос'о.
ja ti reko da se dobro oženiš a ti ništa!

7. kuća, kroz koju ti prolazi Uran, se odnosi na partnerstva, znači i emotivna i poslovna, ali ipak više emotivna, no ja bih pucao na obe mete

s druge strane, ovaj trojac što spomenuh spenkiju tebi ulazi u vodoliju tek za koju godinu, a Uran u blizance tek 2026.

no to su spori tranziti, što se brzih tiče treba da pratiš kad ti Mars i Merkur prolaze kroz 2. kuću škorpije i 10. kuću lava, što je uskoro za lava.

Plus po astrolozima postoje neki dani u toku godine kada je najbolje krenuti u potragu, npr pratiš ovo

https://astrologyking.com/gemini-horoscope/

nađeš svoj dekan III
i vidiš npr da ti preporučuje May 30 to June 5

Post Reply