Page 1 of 15

Šta Slušamo?

Posted: Sat Sep 09, 2017 11:28 am
by Dybuk
Gledam neki poljski film i u jednom trenutku udariše Rusi i Poljaci po Oj, Maroz Maroz. Evo je jedna interesantna verzija te ruske narodne

https://www.youtube.com/watch?v=vQBUzn4J6gk

Šta Slušamo?

Posted: Sat Sep 09, 2017 7:28 pm
by Beonegro

Šta Slušamo?

Posted: Sat Sep 09, 2017 7:31 pm
by Dybuk
Ovo nisu svirali na koncertu...grrr

https://www.youtube.com/watch?v=IA5xtHxfiTI

Šta Slušamo?

Posted: Mon Sep 11, 2017 8:13 am
by NGboo

Šta Slušamo?

Posted: Wed Sep 13, 2017 10:46 am
by Dybuk

Šta Slušamo?

Posted: Sat Sep 16, 2017 1:37 pm
by Beonegro

Šta Slušamo?

Posted: Sun Sep 17, 2017 1:18 pm
by Dybuk

Šta Slušamo?

Posted: Fri Oct 27, 2017 7:23 pm
by zosko

Šta Slušamo?

Posted: Fri Oct 27, 2017 7:54 pm
by zosko
pjesmuljak, ali legendarni spot u osloncu (uglavnom) na leaving las vegas, cage. :violin:
https://www.youtube.com/watch?v=4E9ydw_aDMg

Šta Slušamo?

Posted: Fri Oct 27, 2017 8:16 pm
by Dybuk
Dobar film, dobar alkos Kejdž :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=P6YSbFZWR78

još slušam saundtrek za Mr Mercedes, sjajna kombinacija bluza i panka :clap:

Šta Slušamo?

Posted: Mon Oct 30, 2017 3:08 pm
by Dybuk

Šta Slušamo?

Posted: Fri Nov 10, 2017 1:35 pm
by Dybuk

Šta Slušamo?

Posted: Sat Nov 11, 2017 5:40 pm
by Dybuk

Šta Slušamo?

Posted: Sun Nov 19, 2017 8:55 pm
by Dybuk
Slušali nekog Njemca, sjajan koncert

https://www.youtube.com/watch?v=QOwjc0f1vzM

Šta Slušamo?

Posted: Sun Nov 19, 2017 11:00 pm
by Dybuk
I jedna od istog Njemca, courtesy of Mr Dybuk

https://www.youtube.com/watch?v=Qh_PQ-YyDhg

Šta Slušamo?

Posted: Sat Nov 25, 2017 8:48 pm
by Dybuk

Šta Slušamo?

Posted: Wed Nov 29, 2017 6:11 pm
by Dybuk

Šta Slušamo?

Posted: Thu Nov 30, 2017 8:58 pm
by Beonegro

Šta Slušamo?

Posted: Sun Dec 10, 2017 2:18 pm
by Dybuk

Šta Slušamo?

Posted: Mon Dec 11, 2017 9:00 pm
by Beonegro