Šta Slušamo?

Moderator: Dybuk

User avatar
Dybuk
Posts: 4887
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Šta Slušamo?

Post by Dybuk » Sat Jul 20, 2019 2:36 pm

I put my trust in you!

User avatar
Dybuk
Posts: 4887
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Šta Slušamo?

Post by Dybuk » Mon Jul 22, 2019 10:17 pm

I put my trust in you!

User avatar
Dybuk
Posts: 4887
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Šta Slušamo?

Post by Dybuk » Mon Jul 29, 2019 6:50 pm

Evo mi ih miljenici, krajem avgusta slušam uživo!! 8-)

https://youtu.be/z3vJHFJz-vs
I put my trust in you!

User avatar
Dybuk
Posts: 4887
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Šta Slušamo?

Post by Dybuk » Tue Aug 06, 2019 1:10 pm

Komentar sa "piva" potiče odavde :D

https://youtu.be/jeAD2R5DMuE
I put my trust in you!

User avatar
Dybuk
Posts: 4887
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Šta Slušamo?

Post by Dybuk » Wed Aug 07, 2019 10:53 am

I put my trust in you!

User avatar
Dybuk
Posts: 4887
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Šta Slušamo?

Post by Dybuk » Fri Aug 09, 2019 2:12 pm

"I ništa, i ništa me više ne inspiriše
sem lepote"...

Bukvalno. Ali lepote sveta, predela oko nas. Ništa tako provizorno kao individualna fizička lepota.

https://www.youtube.com/watch?v=9-VEKEUi1kc
I put my trust in you!

User avatar
Dybuk
Posts: 4887
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Šta Slušamo?

Post by Dybuk » Sun Aug 25, 2019 2:49 pm

I put my trust in you!

User avatar
Dybuk
Posts: 4887
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Šta Slušamo?

Post by Dybuk » Tue Aug 27, 2019 7:22 pm

I put my trust in you!

User avatar
Dybuk
Posts: 4887
Joined: Thu Jul 27, 2017 12:18 pm

Šta Slušamo?

Post by Dybuk » Tue Sep 03, 2019 8:39 pm

I put my trust in you!

Post Reply