Šta smo gledali ovih dana?

Moderator: Dybuk

Dybuk

Post by Dybuk » Sat Jan 12, 2019 6:20 pm

Pošto je ona u to vreme bila popularna ko sad Kardašijanka, mislim da su horor fanovi bili oduševljeni njenim zaginućem u tom filmu, po čemu je nekako film i najpoznatiji/najhvaljeniji :mrgreen:
"Nostalgia is a longing for the past, a longing for a time when you had not yet realized that everything is shit"

Pizzobatto

Post by Pizzobatto » Sat Jan 12, 2019 7:47 pm

ko je čeko dočeko je Suspiriu :mrgreen:

Peca

Re: Šta smo gledali ovih dana?

Post by Peca » Tue Jan 15, 2019 10:46 am

Završio sam danas Quiet Place, bolje da nisam. Sve je glupo u ovom filmu, ne znam odakle bih uopšte krenuo pa neću ni da počinjem. Plus uopšte nije strašan, pre je neki fantasy nego horor. 2/5
Cold silence has ... a tendency to
atrophy any ... sense of compassion
...between supposed lovers
...between supposed brothers

Dybuk

Post by Dybuk » Tue Jan 15, 2019 11:01 am

Znam da si u startu rekao da ti deluje tako, bar se nisi iznenadio :mrgreen:
Mada je "strašno" vrlo individualno, ipak se ne bih složila s tobom, mislim da jeste efektan i napet. Jedino što taj efekat tenzije izostaje kad se ponovo gleda, u mom slučaju.
"Nostalgia is a longing for the past, a longing for a time when you had not yet realized that everything is shit"

Peca

Post by Peca » Tue Jan 15, 2019 11:16 am

Gledala si dva puta ?!?

Sad ozbiljno, bukvalno sam prevrtao očima non stop, scenario je "mučiteljski". Solidna ideja koja služi da se likovi surovo eksploatišu, dovode u bezizlazne situacije da bi film nekako funkcionisao. Ekser, kukuruz, voda, bebu i trudnoću da ne spominjem. Pošto sam seljačko dete, najviše sam popizdeo zbog kukuruza . Čak i da se onako propada u okrunjen kukuruz, deca u jednom trenutku naprasno prestanu da tonu, jer opasnost je prošla pa nema potrebe više za tim. Inače, celo detinjstvo sam se igrao u okrunjenom kukuruzu, čak i sad sa 80kg ne propadam, a ni moja deca. Neću više da hejtujem, ali rek'o sam ti da ne treba da gledam, a ti navalila. Tačno sam znao šta me čeka.

NGboo

Post by NGboo » Thu Jan 17, 2019 7:40 pm

Anna and the Apocalypse - najbolji zom-kom mjuzikl svih vremena! :D :D :D Bio mi je dugo na listi najočekivanijih filmova, iako nisam verovao da će mi se dopasti - pribeležio sam ga samo zato što sam hteo da vidim kako izgleda i to čudo. Kad ono - zamalo genijalno kao Shaun of the Dead! :D Iako ne slušam onakvu muziku, pesme su hiper-zarazne (da, pevušio sam sve vreme u sebi!), (crni) humor je odličan, dosta klišea izbegnuto, a na trenutke i drama ume da izazove knedlu u grlu. Velika preporuka! (8/10)

"There's no such thing as Hollywood ending!"

Dybuk

Post by Dybuk » Thu Jan 17, 2019 8:20 pm

OPA! Gledaće se.

Peca

Post by Peca » Thu Jan 17, 2019 8:23 pm

Zom-kom-mjuzikl ?!?

Post Reply